پرسش و پاسخ


 
 

1سلام خانوم دکتر خدا قوت. من نمیدونم دقیقا چه موقع ایی باید عمل لابیاپلاستی انجام داد؟!
پاسخ دکتر: برخی فعالیت ها مانند دوچرخه سواری، موتورسواری یا اسب سواری باعث افتادگی و شل شدن لابیا میگردد. این عوارض، خانم ها را در پوشیدن لباس های تنگ با سختی مواجه می کند. گاها مراجعه کنندگان به من می گویند که شریک جنسی آن ها از ظاهر دستگاه تناسلی آن ها رضایت کافی را ندارد و همین امر لذت مقاربت را می کاهد. در افراد دیگر زایمان طبیعی، بالا رفتن سن ظاهر دستگاه تناسلی را تغییر می دهد. که با جراحی لابیاپلاستی ظاهری مناسب بدست آمده و میل جنسی افزایش پیدا خواهد کرد.
2خسته نباشید، خانوم دکتر من خیلی دوست دارم جراحی لابیاپلاستی انجام بدم ولی چون کارمند هستم می ترسم نتونم برای دوران نقاهت بعد جراحی مرخصی بگیرم.چند روز باید بستری باشیم؟
پاسخ دکتر: عزیزم این جراحی یکی دو ساعت بیشتر طول نمی کشد و یک هفته به مراقبت های بهداشتی نیاز خواهد داشت.
3سلام من دختر هستم و ازدواج نکردم. می تونم لابیاپلاستی انجام بدم؟ آسیب وارد نمی کنه؟
پاسخ دکتر: عزیزم لابیاپلاستی نوعی جراحی خارجی است و به داخل آسیبی نمی زند. دختران و حتی کسانی که بعد از جراحی بچه دار شده اند، مشکلی نخواهند داشت.
4سلام خانوم دکتر، لابیاپلاستی می تونه عوارض هم داشته باشه؟
پاسخ دکتر: انجام این جراحی توسط فردی متخصص و جراح هیچ گونه عوارضی را در پی نخواهد گذاشت. طبق آماری که در آمریکا گرفته شده تنها یک درصد از اشخاص جراحی شده با خونریزی شدید و عفونت مواجه می شوند.
1سلام خسته نباشید، من قصد دارم روشن سازی واژن انجام بدم. ولی میخواستم بدونم چند روز بعد از انجامش می تونم برم سر کار؟
پاسخ دکتر: سلام بعد از سفید کردن واژن می توانید فعالیت های روزمره خودتون را انجام دهید ولی بهتر است یک روز استراحت و مراقبت کنید.ليزر موناليزا تاچ
2سلام سفید کردن واژن با لیزر چه قدر ماندگاری خواهد داشت؟
پاسخ دکتر:سلام استفاده از این روش در روشن کردن واژن تاثیر بسیار زیادی داشته و معمولا ماندگاری طولانی خواهد داشت.
3با سلام و خسته نباشید من برای روشن سازی واژن و لابیاپلاستی مشاوره می خواستم. چه جوری می تونم سوالات مو بیپرسم؟
پاسخ دکتر: عزیزم می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده اند تماس بگیرید. راه دیگر پیام دادن به تلگرامی است که آدرس آن در بیو پیج اینستاگرامم درج شده است.
4سلام خانوم دکتر. من می خوام سفید کردن واژن انجام بدم ولی نمیدونم درد داره یا نه؟! میشه راهنماییم کنید...
پاسخ دکتر: در پاسخ به نگرانی شما باید گفته شود که قبل از انجام روشن سازی از بی حسی موضعی استفاده خواهد شد و به هیچ عنوان دردی احساس نمی شود.
Call Now Button