هزینۀ لابیاپلاستی چقدر است؟

پرده بکارت
پرده بکارت
تیر ۱۹, ۱۳۹۷
آیا می توان عمل زیبایی لابیا را هنگام زایمان انجام داد؟
آیا می توان عمل زیبایی لابیا را هنگام زایمان انجام داد؟
مرداد ۶, ۱۳۹۷
هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

هزینۀ لابیاپلاستی چقدر است؟

 

لابیاپلاستی به عملی ترمیمی و زیبایی برای کوچک کردن و هم اندازه کردن لب های آلت تناسلی زنانه گفته می شود که در آن، چنانچه یکی از لبها نسبت به دیگری بزرگتر باشد، لب بزرگتر را با عمل جراحی، هم اندازۀ لب کوچکتر می کنند. یا اگر هر دو لب بیش از اندازه بزرگ باشند آنها را کوچک و زیبا می کنند. این لب ها ممکن است به صورت مادرزادی بزرگ باشند یا بر اثر رابطۀ جنسی مکرر در طول زمان، بزرگ و شل شده باشند. در چنین شرایطی نیاز به عمل لابیاپلاستی احساس می شود. و اما هزینۀ لابیاپلاستی چقدر است؟

 

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

 

برای پاسخ به سؤال هزینۀ لابیاپلاستی چقدر است؟ باید گفت: هزینۀ لابیاپلاستی با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلف مشخص و تعیین می شود. هزینه ها متغیر و گوناگون هستند. اما متوسط قیمت با توجه به شرایط مختلف و مراجعه به پزشکان گوناگون در نقاط مختلف شهر، چیزی در حدود یک میلیون و هشتصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

 

اما اگر قصد مشخص کردنِ قیمت واقعی و هزینۀ دقیق عمل را دارید حتماً سعی کنید به پزشک متخصص مراجعه کرده و با یک جلسه مشاوره و معاینه، به خوبی سؤالات مختلف خود را مطرح کنید تا بتوانید پاسخ سؤال هزینۀ لابیاپلاستی چقدر است؟ را به دست آورید.

 

مراحل مختلفی که می تواند روی هزینۀ لابیاپلاستی تأثیر گذار بوده و به پاسخِ سؤال هزینۀ لابیاپلاستی چقدر است؟ کمک کند؛

 

علاوه بر هزینۀ مستقیمی که بابت عمل لابیاپلاستی از شما گرفته می شود، شما معمولاً هزینه های دیگری مانند چندین بار مراجعه به پزشک و هزینۀ ویزیت مطب، انجام برخی آزمایش ها قبل از بستری در بیمارستان و… دارید. همچنین برخی مسائل نیز انتخابی ست و به خود شما بر می گردد، یعنی اینکه شما می توانید یک کلینیک و بیمارستان دولتی یا خصوصی اما با قیمت های عمل مناسب در یکی از مناطق مرکزی شهر را انتخاب کنید که در این مورد هزینۀ عمل لابیاپلاستی شما در حد معمول و منطقی خواهد شد.

 

اما همین عمل زیبایی و ترمیمی را می توانید در یک بیمارستان در منطقۀ گران شهر و همچنین در یک بیمارستان و کلینیک خاص انجام دهید که قاعدتاً مراجعه به چنین مراکزی از ابتدای امر، بسیار هزینه بر خواهد بود. در نتیجه باز هم می رسیم به همان سؤال ابتداییِ هزینۀ لابیاپلاستی چقدر است؟ که البته پاسخ کاملاً روشن است: قیمتی در حدود ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را در نظر داشته باشید و سپس با انتخاب خود یکی از مراکز و بیمارستان ها را انتخاب کنید که هزینۀ نهایی مشخص خواهد شد.

 

مواردی که از ابتدا باید بدانید و لازم به تذکر است این که، به هر حال شما برای انجام یک تصمیم، باید مراحلی را به ترتیب پشت سر بگذارید. برای عمل لابیاپلاستی نیز دقیقاً موضوع به همین شکل است و فقط شما هستید که می توانید در کم یا زیاد شدن آن، نقش مهمی داشته باشید آن هم با انتخاب صحیحِ مراکز درمانی خود.

 

عمل لابیلاستی در گذشته به هیچ عنوان انجام نمی شد چون نه تقاضای آنچنانی برای آن وجود داشت و نه ابزاری راحت مانند لیزر در گذشته وجود داشت، البته تعدادی اندکی از این عمل در سال های دور قابل انجام بود آن هم به روش جراحی باز یا همان بریدن توسط چاقوهای جراحی و سپس سوزاندن و بخیه کردن که در زمانِ خود  از بهترین شیوه های عمل جراحی محسوب می شد.

 

اما امروزه با تولید دستگاههای مختلف جراحی و ورود ابزاری بسیار مفید به نام لیزر به این عرصه، دیگر نیازی به برش های پر زحمت با چاقوهای جراحی نیست، بلکه عمل لابیاپلاستی را پس از بستری شدن و با بیهوشی موضعی و یا کامل، در زمانی کوتاه توسط اشعۀ لیزر انجام و اندازۀ لابیاها اصلاح می شود.

 

هزینۀ لابیاپلاستی چقدر است؟ سؤالی بود که در گذشته با توجه به انجام این عمل به صورت عمل جراحی باز، بیشتر پرسیده می شد چون هزینۀ بیشتری داشت. همچنین دردسرهای بعدی آن هم بیشتر بود: بخیه کردن، عوض کردن به موقع پانسمان ها، کشیدن بخیه و همچنین مدت زمان لازم برای بهبودی.

 

اما با ورود لیزر و انجام جراحی لابیاپلاستی توسط آن، کل موضوع به صورت چشمگیری تغییر کرد و هر دو طرف، یعنی هم پزشکان و جراحان و هم بیمارها، بسیار راحت تر، کم دردتر و البته کم هزینه تر و با طول درمان کمتری، از پسِ این عمل مهم بر می آیند.

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button