نکاتی در خصوص لابیاپلاستی

جوانسازی واژن با تزریق چربی دکتر فاطمه خانی زاده
جوانسازی واژن با تزریق چربی
مرداد ۶, ۱۳۹۸
بهترین جراح زیبایی زنان در تهران دکتر فاطمه خانی زاده
بهترین جراح زیبایی زنان در تهران
مرداد ۱۹, ۱۳۹۸
نکاتی در خصوص لابیاپلاستی دکتر فاطمه خانی زاده

نکاتی در خصوص لابیاپلاستی

نکاتی در خصوص لابیاپلاستی : در این مقاله به ذکر نکاتی در خصوص لابیاپلاستی پرداخته می شود.

نکاتی در خصوص لابیاپلاستی دکتر فاطمه خانی زاده

تغذیه بعد از جراحی

پیروی از برنامه غذایی سالم بعد از جراحی لابیاپلاستی اهمیت بسیاری دارد، چرا که خانم ها بعد از جراحی زیبایی لابیاپلاستی لازم است رژیم غذایی خود را به گونه ای تنظیم نمایند که دچار یبوست نشوند. توصیه می شود بعد از لابیاپلاستی خانم ها مصرف مایعات را افزایش دهند، استفاده از مایعات فراوان از ابتلا به یبوست پیشگیری می کند. ضمن اینکه افراد به برنامه غذایی خود مواد غذایی حاوی فیبر را اضافه نمایند، علاوه بر آن استفاده از میوه و سبزیجات تازه از ابتلا به یبوست جلوگیری می نماید .

استفاده از آب ميوه های طبیعی نیز به همه خانم ها توصیه مي شود. در هفته های اول بعد عمل زیبایی واژن نباید غذاهای پرنمک و تند مصرف کنید، چرا که غذاهای تند موجب التهاب مثانه مي گردد هم چنین در تشدید تورم ها نیز اثرگذار می باشد. باید گفت رعایت نکات تغذیه ای که ذکر شد اهمیت بسیاری دارد. خانم هایی که جراحی زیبایی واژن انجام دادند این نکات را هر چند بسیار ساده هستند، لازم است دقیقاً انجام دهند تا هر چه زودتر بهبود یابند.

مناسب ترین کاندیدا

مناسب ترین کاندیدا برای انجام جراحی زیبایی واژن یا عمل لابیاپلاستی عبارتند از:

  • خانم هایی که لب های واژن آنان بیش از حد بزرگ باشد.
  • خانم هایی که سابقه زایمان های طبیعی متعددی داشته و واژن آنها شکل و فرم ایده آل خود را از دست داده باشد.

ویژگی ها

به طور کلی این جراحی مي تواند تحت بیهوشی و یا با بی حسی موضعی نیز انجام شود؛ در این صورت درد و ناراحتی خاصی متوجه افراد نخواهد شد. از جمله نکاتی در خصوص لابیاپلاستی این است که طول دوره نقاهت و بهبودی بعد از پایان یافتن این عمل کوتاه بوده و علت این امر ميزان بالای جریان خون در این قسمت می باشد. در صورت انجام دستورالعمل های پزشک متخصص و رعایت نکات مراقبتی پس از جراحی سریعاً بهبودی حاصل می شود.

عوارض

با توجه به مهارت و تجربه پزشک در این زمينه باید گفت که عمل زیبایی لابیاپلاستی جزو جـــراحی های خطرناک قرار نمي گیرد و عوارض دائمی و خاصی به همراه ندارد. گاهی امکان دارد بعد از دوره بهبودی، شخص در زمان برقراری رابطه جنسی در قسمت لب ها دچار حساسیت و تورم شود که همه این مشکلات به مرور زمان و گذشت چند هفته خود به خود رفع می شوند. اگر برای انجام این جراحی پزشکی متخصص و ماهر انتخاب نمایید احتمال بروز عوارض به حداقل ممکن خواهد رسید.

اثرات جراحی روی حس جنسی

معمولاً در خانم ها کلیتوریس عضو اصلی حس جنسی می باشد؛ نه لابیا. بدین جهت پس از عمل کاهش حس جنسی را تجربه نخواهید کرد. در بسیاری از زنان مقاربت پس از عمل بسیار خوشایندتر می شود؛ همچنین در طی نزدیکی لابیا دردناک و حساس نخواهد شد.

 

 

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button