نازایی بدون علت چیست

عفونت قارچی واژینال
عفونت قارچی واژینال
بهمن ۱۰, ۱۳۹۶
عمل ترمیم واژن
عمل ترمیم واژن
بهمن ۱۵, ۱۳۹۶
نازایی بدون علت چیست

نازایی بدون علت چیست

نازایی بدون علت چیست : طبق گزارش های به دست آمده، تعدای از زوج های نابارور دارای ناباروری غیرقابل توضیح می باشند. اکثر این گزارشات ۲۰ _ ۱۰  درصد زوج های نابارور را پوشش می دهد. این درصد از گزارشات برای خانم هایی می باشد که عمل جراحی لاپاروسکوپی را انجام داده اند تا حفره های لگن را برای زخم های لگن و اندومتریوز بررسی کنند. عمل لاپاروسکوپی به عنوان بخشی از کارآیی باروری روزمره انجام نمی گردد. برای درمان ناباروری ابتدای باید دلیل آن را پیدا کرد سپس راه درمانی آن را پیش گرفت، این روز ها ۱۰۰ ها دلیل برای ناباروری وجود دارد و برای این که یک خانم باردار شود باید اتفاق های بسیاری بیوفتد.

 

نازایی بدون علت چیست

 

ناباروری بدون علت و سن زنان

احتمال تشخیص ناباروری بدون دلیل در خانم هایی که بیش از ۳۵ سال سن دارند بیشتر می باشد، زیرا با افزایش سن، کیفیت و مقدار تخمک ها کاهش پیدا می کند. اغلب خانم هایی که بیش از ۴۰ سال سن دارند برای باردار شدن دچار مشکل می شوند. لازم به ذکر است که باروری و بارداری در سنین بالای ۴۴ سال غیر ممکن می باشد زیرا سن که افزایش پیدا می کند مشکلات تخمک گذاری خانم ها نیز افزایش می یابد.

درمان ناباروری بدون علت

جنین های زودرس ابتدا باید به صورت طبیعی تقسیم و توسعه پیدا کنند، سپس با گذشت ۳ روز لوله باید نطفه را به رحم منتقل کند. در این مرحله جنین باید رشد کند و به بلاستوسیست برسد و از پوسته خارج شود. پوشش اندومتری رحم نیز لازم است به طور صحیح توسعه پیدا کند و سپس تخمک به پوشش آندومتر و ایمپلنت بچسبد. هر گونه ضعفی در این زنجیره موجب ایجاد ناتوانی می شود.

اگر شما عزیزان جزو آن دسته از افراد هستید که به ناباروری یا نازایی بدون علت دچار هستید می توانید به مطب خانم دکتر فاطمه خانی زاده مراجعه کنید.

خانم دکتر متخصص زنان زایمان می باشند و در این ضمینه ها تجربه بسیاری دارند به همین دلیل می توانند شما عزیزان را در این امر کمک کنند.

از طریق شماره ها یا آدرسی که در سایت وجود دارد استفاده و به مطب ایشان مراجعه کنید و با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید.

 

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

 

 

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button