لابیاپلاستی

دکتر فاطمه خانی زاده
روشن سازی واژن
مهر ۳, ۱۳۹۷
لابیاپلاستی بدون بخیه
لابیاپلاستی بدون بخیه
مهر ۱۶, ۱۳۹۷
لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به عمل زیبایی و ترمیم لب های آلت تناسلی زنانه گفته می شود که در آن، برآمدگی و بیرون زدگی های لب ها به صورت کامل رفع و ترمیم می شود. بسیاری از بانوان چه به صورت مادرزادی و از بدو تولد و چه در سن بلوغ و رشد و همچنین پس از ازدواج دچار این مشکل و عارضه می شوند که عمل فوری و مؤثر لابیاپلاستـی به خوبی می تواند این عارضه را رفع نماید.

 

 

لابیاپلاستی

برخی از بانوان به دلیل بیش از اندازه بزرگ بودن لب های آلت تناسلی خود در حین پوشیدن لباس زیر و یا حتی لباس های دیگر، به شدت اذیت می شوند چون بزرگ بودن لب های آلت، فشار بیشتری به آنها می آورد. همچنین در برخی میهمانی ها به دلیل نوع پوشش بانوان ممکن است این عارضه، به صورت ظاهری مشخص باشد. در چنین شرایطی بهترین راهکار استفاده از لابیاپلاستی برای ترمیم این اندازه های نامناسب است.

برای انجام عمل لابیاپلاستی می توانید پس از مراجعه به پزشک متخصص و معاینات اولیه، کلیه مشکلات خود را مطرح نمایید. پزشک نیز با معاینات کامل، تغییر سایز و میزان برشی که لازم است بر روی قسمت های اضافه و بیرون زدۀ آلت تناسلی شما انجام شود را به دقت بررسی و یادداشت خواهد کرد. تمامی این مراحل به سرعت و در تخصصی ترین شرایط برای شما انجام می شوند تا بهترین نتیجه را از عمل لابیاپلاستـی خود دریافت کنید.

برخی خانمها بر اثر تولد نوزادان متعدد و همچنین روابط زناشویی در طول سالیان دراز، به این مشکل و آویزان شدن لب های آلت تناسلی خود دچار می شوند که این عارضه هم بدون هیچ خجالت و نگرانی، پس از مطرح کردن با پزشکتان، به خوبی قابل رفع خواهد بود.

در روز عمل نیز با بیهوشی فوری و به کمک دستگاه لیزر، عمل بسیار مهم و ترمیمی-زیباییِ لابیاپلاستی بر روی شما در زمانی بین ۳۰ دقیقه الی ۱ ساعت انجام خواهد شد و نهایتاً نتیجه ای بسیار مطلوب برای شما به همراه خواهد داشت.
عمل های زیبایی-ترمیمی مانند لابیاپلاستی نه تنها برای خود بیمار بلکه برای پزشکان محترم نیز با توجه به واقف بودن به اهمیت موضوع، از اعتبار بالایی برخوردار است.

 

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *