لابیاپلاستی در تهران

دلایل سقط مکرر جنین
دلایل سقط مکرر جنین
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷
بیماری مقاربتی چیست؟
بیماری مقاربتی چیست؟
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی در تهران

عمل لابیاپلاستی در تهران یکی از جراحی های زیبایی و حتی می توان گفت ترمیمی در زنان است که در سال های اخیر طرفداران بیشتری پیدا کرده، البته باید گفت این نوع از عمل جراحی تقریباً جدید است.

لابیاپلاستی در تهران نیز به خوبی در حال انجام است به گونه ای که پزشکان، متخصصان و جراحان زیادی هستند که سال هاست مشغول این نوع عمل جراحی زنان می باشند.

 

 

لابیاپلاستی در تهران

 

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی به عمل کوچک کردن یا هم اندازه کردن لب های بزرگ یا لب های کوچک اندام تناسلی زن ها گفته می شود. این نوع عمل دارای حساسیت و اهمیت فراوان است زیرا هم در سلامتی و انجام امور روزانه بسیار دخیل و مؤثر است و هم انجام نزدیکی و مقاربت را راحت تر و لذت بخش تر خواهد کرد.

در عمل لابیاپلاستی در تهران به خوبی می توان ایرادات ظاهری در اندام تناسلی زنانه را رفع و ظاهری بسیار زیباتر از قبل برای آن ایجاد کرد. این عمل دارای محاسن و مزایای فراوانی ست و همین امر سبب شده در سال های اخیر تعداد بانوان بیشتری به سمت آن گرایش داشته باشند، زیرا با انجام لابیاپلاستی بر روی اندام تناسلی خود، اعتماد به نفس بیشتری نیز خواهند یافت.

فواید لابیاپلاستی:

از فواید لابیاپلاستی در تهران و انجام این عمل می توان به موارد مهم زیر اشاره کرد:

هم اندازه شده لب های بزرگ آلت و یا هم اندازه شده لب های کوچک آلت تناسلی بانوان

راحتی بسیار بیشتر در نشستن و برخاستن، زیرا در بانوانی که لب های آلت آنها بزرگ است، نشست و برخاست با راحتی همراه نیست و کمی همراه با درد و احساس فشار در ناحیه مواجه هستند.

آسایش و راحتی بسیار بیشتر در پیاده روی های روزانه. هم اندازه نبودن لب های آلت در هنگام پیاده روی و همچنین بزرگ بودن لب های آلت، می تواند در هنگام پیاده روی ناراحت کننده باشد.

احساس لذت بسیار بیشتر در زمان نزدیکی با همسر و برقراری رابطۀ جنسی.

احساس خوب در زمان پوشیدن لباس زیر، چون لب های بزرگ و یا غیر همسان می تواند فرد را دچار نوعی احساس ناراحتی در زمان پوشیدن لباس زیر نماید.

آیا واقعاً باید عمل لابیاپلاستی را انجام داد؟

این سؤالی ست که ذهن بسیاری از بانوان را به خود مشغول کرده. لابیاپلاستی در تهران با توجه به وجود متخصصان مجرب و جراحان کار آزموده می تواند با خیالی راحت انجام شود. در نتیجه بانوان محترمی که دچار این عارضه یعنی بزرگ بودن لب های آلت تناسلی خود هستند می توانند بدون هیچ نگرانی اقدام به عمل لابیاپلاستی در تهران نمایند.

 

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button