لابیاپلاستی بدون بخیه

لابیاپلاستی
لابیاپلاستی
مهر ۹, ۱۳۹۷
سفید کردن واژن در تهران
مهر ۳۰, ۱۳۹۷
لابیاپلاستی بدون بخیه

لابیاپلاستی بدون بخیه

لابیاپلاستی بدون بخیه یکی از بهترین و بی دردترین شیوه های جراحی زیبایی و ترمیمی واژن و لب های آلت تناسلی زنانه است که اخیراً و چند مدتی ست با ورود دستگاه هایی بسیار جدید و مناسب، در برخی کلینیک ها و بیمارستان ها به متقاضیان ارائه می شود.
در عمل لابیاپلاستی لب های بزرگ و نامتقارن آلت تناسلی با عمل جراحی و به کمک لیزر برش خورده و عدم تقارن آنها و یا بزرگ بودن بیش از اندازۀ هر دو لب اصلاح می شود. در این شیوه پس از اتمام جراحی ممکن است جای بخیه روی آلت و اطراف آن باقی بماند که البته مقدار آن محدود است اما گاهی همین مقدار کم هم برای بسیاری از بانوان و دختر خانم هایی که تمایل به انجام لابیاپلاستی دارند ناراحت کننده بوده و از عمل منصرف می شوند.

 

 

لابیاپلاستی بدون بخیه

برای حل این معضل، طراحان و سازندگان دست به کار شده و دستگاهی به نام «سافت جری» را تولید و به دنیای پزشکی عرضه کردند. این دستگاه به گونه ای طراحی و ساخته شده است که می توان با آن عمل لابیاپلاستی بدون بخیه را به خوبی و به سرعت انجام داد. در این دستگاه هیچ خبری از برش و بخیه نیست و با تکنولوژی برتری که در آن استفاده شده است بدون کوچکتر ین دردی لابیاپلاستی بدون بخیه توسط تابش انجام خواهد شد.
البته لازم به ذکر است که هر فردی تخصص لازم برای استفاده از این دستگاه را نداشته و فقط متخصصین حاذق می توانند از آن استفاده نمایند زیرا این دستگاه با اعمال تغییرات بر روی واژن، کلیتوریس و چین و چروک های اطراف آن، اقدام به جوانسازی واژن، بیشتر شدن حس لذت در کلیتوریس و اطرافش خواهد کرد. در نتیجه لابیاپلاستی بدون بخیه با این دستگاه نیاز به علم و آگاهی زیادتری نسبت به سایز متخصصان خواهد داشت.
جراحی که قرار است لابیاپلاستی بدون بخیه را انجام دهد می بایستی نسبت به محل تجمع عروق خونی در واژن و کل آلت نیز اطلاع کافی داشته باشد تا در حین عمل، این عروق را نابود نکند.
این جراحی بدون هیچگونه درد و خونریزی است و نیازی هم به بیهوشی کلی یا حتی موضعی ندارد.
دورۀ نقاهت آن هم برای مصرف دارو حدوداً ۱۴ روزِ تمام است.

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *