فواید لابیاپلاستی

دیسپارونی
دیسپارونی
فروردین ۳۰, ۱۳۹۷
دلایل سقط مکرر جنین
دلایل سقط مکرر جنین
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷
فواید لابیاپلاستی

فواید لابیاپلاستی

فواید لابیاپلاستی بسیار است. از اعتماد به نفس گرفته تا راحتی در حین راه رفتن و حتی پوشیدن لباس های تنگ. این فواید باعث شده عده ای به دنبال عمل جراحی لابیاپلاستی باشند تا بتوانند از برخی عوارض بزرگ یا کوچک بودن لب های آلت تناسلی زنانه در امان باشند.

 

 

فواید لابیاپلاستی

 

لابیاپلاستی چیست؟

به عمل جراحی زیبایی و اصلاحیِ آلت تناسلی زنانه که در آن لب های بزرگ یا کوچک آلت زنان، کوچک یا بزرگ می شوند را لابیاپلاستی گویند. در این عمل جراحی، اصلاحات مهمی در اندازه و ابعاد لب های آلت تناسلی زنان انجام خواهد شد و به نوعی، اصلاح «لابیا ماژور» یا «لابیا مینور» صورت می گیرد و به این شکل از فواید لابیاپلاستی بهره مند می شود.

مشکلات و معضلات لابیاهای بزرگ:

لابیاهای بزرگ در برخی از خانم ها، ایجاد مشکلات متعددی می کند که برخی از آنها از این قرار هستند:

درد در حین نزدیکی و مقاربت

دردهای کلافه کننده در حین راهپیمایی های طولانی مدت

ناراحتی در زمان پوشیدن لباس های تنگ

دفع ادرار ناراحت کننده به گونه ای که ادرار در حین دفع، چند جهتی انجام می شود.

و…

هدف و فواید لابیاپلاستی:

هدف از انجام عمل جراحی لابیاپلاستی، ایجاد ظاهری مناسب و جذاب برای لابیاها ( لب های ) آلت تناسلی زنانه است که این امر پس از انجام شدن می تواند تاثیرات بسیار مثبتی چه در زندگی زناشویی و چه در فعالیت های روزمره داشته باشد. پس از عمل لابیاپلاستی بسیاری از دردهای ایجاد شده در زمان نزدیکی از بین رفته و فرد احساس راحتی بسیار بیشتری خواهد داشت. همچنین دفع ادرار با سهولت و راحتی بیشتری همراه بوده و البته فرد برای انجام امور روزمرۀ خود دچار مشکلات و گرفتاری های قبلی نخواهد بود. همچنین برخی دیگر از فواید لابیاپلاستی را می توان به این شکل نام برد:

و…

زمان جراحی لابیاپلاستی:

برای هر نوع عمل جراحی، شرایط و مسائلی وجود دارد که بایستی حتما رعایت شود تا فرد دچارمشکلات ناخواسته نگردد. برای اینکه فرد پس از عمل جراحی بتواند فواید لابیاپلاستی را بهتر لمس کند باید آنرا حتما بعد از سنین بلوغ انجام داد و سنین بالای ۱۵ یا حتی بالای ۱۸ سال بسیار مناسب و مستعد این عمل جراحی خواهد بود.

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button