سن مناسب برای لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی
مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی
آذر ۵, ۱۳۹۷
رابطۀ جنسی و لابیاپلاستی
رابطۀ جنسی و لابیاپلاستی
آذر ۱۹, ۱۳۹۷
سن مناسب برای لابیاپلاستی

سن مناسب برای لابیاپلاستی

عمل ترمیمی و زیبایی لابیاپلاستی سال هاست به شدت مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته، خصوصا با پیشرفت های اخیر در تکنولوژی و ساخت و ورود دستگاه های پیشرفته به دنیای پزشکی که انجام این عمل را به شدت راحت و سریع کرده است. اما در این بین سن مناسب برای لابیاپلاستی نیز مهم است.
لابیاپلاستی یک عمل زیبایی و ترمیمی ست که توسط جراح، لب های بزرگ و بیرون زدۀ واژن زنان، برش خورده و برداشته می شود و به این شکل اصلاحات ظاهری و عملکردی در ناحیۀ تناسلی زنانه انجام می شود. این عمل امروزه در زمانی کمتر از ۱ ساعت آن هم فقط با بیهوشی موضعی انجام می شود.

 

سن مناسب برای لابیاپلاستی
سن مناسب برای لابیاپلاستی نیز برای بسیاری افراد به ویژه دختر خانم ها مهم است، زیرا در بسیاری موارد دختران جوان هم دارای لب های آلت تناسلی بزرگ و برجسته ای هستند که هم از نظر ظاهری برای آنها کمی آزار دهنده است و هم گاهی در فعالیت های روزمره و نشست و برخاست های مکرر، به علت فشاری که به آن ناحیه وارد می شود دچار دردها و ناراحتی های مختلفی می شوند به همین سبب در پی انجام عمل مهم لابیاپلاستی هستند.
باید گفت سن مناسب برای لابیاپلاستی در دختران جوان پایان سن ۱۸ سالگی ست. یعنی می بایستی تا پایان ۱۸ سالگی صبر کرده و سپس اقدام به لابیاپلاستی نمایند. این محدودیت سنی هم به این دلیل است که زمان رشد و کامل شدن و به نوعی ثباتِ وضعیت آلت تناسلی زنانه، به گونه ای است که می بایستی تا پایان ۱۸ سالگی حتما صبر کرده تا شرایط بدنی فرد، مناسب این عمل زیبایی شده، سپس اقدام به لابیاپلاستی و ترمیم این عضو حساس نمایند.
از نظر باکره گی و نگرانی های این چنینی برای دختران جوان هم می بایستی تاکید کنیم که هیچ خطری وجود ندارد و عمل لابیاپلاستی یکی از محدودترین، کنترل شده ترین و بی خطرترین جراحی های زنانه است و اصولا لابیاپلاستی هیچ کاری به داخل واژن و پرده بکارت نداشته و فقط لب های بیرونی آلت را ترمیم خواهد کرد.
سن مناسب برای لابیاپلاستی و موارد مرتبط با آن، به صورت کلی و همه جانبه این موضوع را روشن خواهد کرد که دختران نیز می توانند با خیال راحت این عمل را انجام دهند.

 

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button