روشن سازی واژن

تنگ کردن واژن با دستگاه کربوکسی تراپی
تنگ کردن واژن با دستگاه کربوکسی تراپی
شهریور ۹, ۱۳۹۷
لابیاپلاستی
لابیاپلاستی
مهر ۹, ۱۳۹۷
دکتر فاطمه خانی زاده

روشن سازی واژن

روشن سازی واژن یکی از روش های بسیار مؤثر و زود بازده در تغییر رنگ ناحیۀ تناسلی زنانه است که به شیوه های مختلف انجام می شود. این عمل بسیار مهم و حساس می تواند تیرگی اندام تناسلی زنانه را که بر اثر عوامل محیطی و ژنتیکی متعدد ایجاد شود را به خوبی و به سرعت رفع نماید.
عموماً تیرگی واژن، ایراد یا عیبی بزرگ نیست و این یک مسئلۀ کاملاً شخصی ست که خانمی تمایل به رفع تیرگی این ناحیه داشته یا نداشته باشد، اما به هر حال بسیاری از بانوان به دلایل متنوع از جمله نشاط جنسی و… تمایل به روشن سازی واژن دارند.

 

 

روشن سازی واژن

 

روشن سازی واژن چگونه و با چه ابزاری انجام می شود؟

با توجه به پیشرفت علم و ساخت دستگاه های متنوع پزشکی، امروزه می توان از روش های بسیار متنوع تری نسبت به گذشته برای درمان انواع بیماری ها استفاده کرد. در مورد رفع تیرگی واژن نیز دقیقاً به همین صورت است.

راه های زیر می توانند با توجه به شرایط بیمار، برای روشن سازی واژن مورد استفاده قرار گیرند:

استفاده از پمادها و ماسک ها: این روش یکی از راه های راحت و کم دردسر برای رفع تیرگی واژن است که بایستی به صورت هفتگی با مالیدن انواع پماد و ماسک بر روی ناحیۀ مورد نظر، به مرور از تیرگی واژن کاسته شود. البته می توان از این راه به عنوان پیشگیری کننده نیز استفاده کرد.
استفاده از لیزر مونالیزا تاچ: مهم ترین و سریعترین راه روشن سـازی واژن در بانوان است در حدی که در همان جلسۀ اول می توان به وضوح نتیجه مثبت عمل را مشاهده نمود. در این شیوه می بایستی ۳ تا ۵ جلسه عمل لیزر انجام شود تا به نتیجۀ بسیار مطلوب دست یابید. ماندگاری این عمل نیز چندین سال خواهد بود که بسیار مورد توجه و مطلوب بانوان است.
استفاده از داروهای ترکیبی: در این شیوه با توجه به درخواست بیمار برای درمان تیرگی واژن به وسیلۀ دارو، پزشک اقدام به تجویز داروهای ترکیبی خواهد کرد که با استفاده از آنها، روشن سازی واژن سریعاً اتفاق می افتد و درواقع درمان دارویی نیز یکی از بهترین و سریعترین راههای نابودی تیرگی واژن است.

 

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *