رابطۀ جنسی و لابیاپلاستی

سن مناسب برای لابیاپلاستی
سن مناسب برای لابیاپلاستی
آذر ۱۰, ۱۳۹۷
بوتاکس در بارداری
بوتاکس در بارداری
آذر ۲۸, ۱۳۹۷
رابطۀ جنسی و لابیاپلاستی

رابطۀ جنسی و لابیاپلاستی

لابیاپلاستی عملی زیبایی و ترمیمی در ناحیۀ واژن بانوان است که طی آن، اضافات لب های آلت که بیرون زده توسط جراح برش خورده و تغییر سایز و اصلاح آن به خوبی و بدون هیچ مشکلی انجام می شود. این عمل فواید بسیار زیادی دارد اما همیشه یکی از سؤالات و ابهامات بانوان در مورد ارتباط رابطۀ جنسی و لابیاپلاستی است.

بیشتر خانم هایی که برای عمل لابیاپلاستی اقدام می کنند می خواهند بدانند آیا این عمل در لذت جنسی و همچنین شکل و شیوۀ رابطۀ جنسی آن‌ها تغییراتی ایجاد خواهد کرد و همچنین با انجام این عمل آیا لذت جنسی آن‌ها بیشتر خواهد شد یا کمتر؟ در واقع رابطه جنسی و لابیاپلاستی را به شکلی مبهم در ذهن دارند.

 

رابطۀ جنسی و لابیاپلاستی

باید گفت با انجام عملِ مهم و البته سریع لابیاپلاستی که در آن تغییر سایز و اندازۀ لب های بیرون زدۀ واژن انجام می شود، نه تنها از میل و لذت جنسی خانم ها کم نخواهد شد بلکه این عمل می تواند با بهبود اندازۀ لب ها و همچنین متقارن کردن آن‌ها، در افزایش میل جنسی نیز به شدت مؤثر باشد.

این موضوع و اهمیت رابطه جنسی و لابیاپلاستی را تقریباً تمامی پزشکان و جراحان مربوطه تائید کرده اند، موضوعی که برای بانوان بسیار حائز اهمیت است. همچنین بیمار برای اینکه بتواند از نتیجۀ بسیار مطمئن تری پس از جراحی مهم لابیاپلاستی خود برخوردار شود و مشکلات احتمالی گریبان گیر او نشود می بایستی در انتخاب جراح خود به شدت دقت نماید.

لابیاپلاستی عملی بسیار مهم است و جراح بایستی به شدت دقت نماید تا مراکز تجمع اعصاب حسی در آلت تناسلی زنان یعنی «کلیتوریس» را دچار آسیب نکند. این عمل برای بهبود شرایط جسمی و حسی زنان انجام می شود و چنانچه جراح مورد نظر دارای تبحر لازم نباشد ممکن است این عمل را به کابوسی برای بیمار خود تبدیل کند.

رابطه جنسی و لابیاپلاستی در ارتباطی تنگاتنگ با هم هستند و دقت در انجام عمل می تواند لذتی وصف ناپذیر پس از عمل را نصیب بیمار نماید، در نتیجه انتخاب جراح مناسب و همچنین مرکز جراحی معتبر به شدت در نتیجۀ عمل لابیاپلاستی مؤثر خواهد بود.

 

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

 

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button