جراحی زیبایی و ترمیمی در زنان

بوتاکس در بارداری
بوتاکس در بارداری
آذر ۲۸, ۱۳۹۷
نازایی مردان
نازایی مردان
دی ۱۹, ۱۳۹۷

جراحی زیبایی و ترمیمی در زنان

جراحی زیبایی و ترمیمی در زنان می تواند به شکل های مختلف و متعددی اجرا شود. در واقع می توان این جراحی ها را برای تمامی نقاط حساس بدن با روش های گوناگونی انجام داد. بیشتر بانوان با توجه به حساسیت های طبیعی تمایل به انجام برخی جراحی های زیبایی و یا ترمیمی دارند که در نقاط مختلف بدن انجام می شود.
گاهی یک خانم نیاز به عمل جراحی و جوانسازی در واژن خود را احساس می کند و برای این موضوع اقدام و پیگیری می کند. گاهی نیز این جراحی های زیبایی مربوط به چهره بوده و اقدامات متعدد جوانسازی چهره و رفع عوارض آن را شامل می شود.

 


اگر بخواهیم جراحی زیبایی و ترمیمی در زنان را تقسیم بندی کنیم شاید بتوان موارد بسیار زیادی را نام برد و دسته بندی کرد اما مهم ترین و اصلی ترین جراحی های زیبایی و ترمیمی در بانوان به این شرح است:
– درمان افتادگی رحم
واژینوپلاستی
– جراحی بینی
– لیفت سینه
– پروتز سینه
– پرینورافی ( تنگ کردن واژن )
– روشن سازی واژن
– لابیاپلاستی
– …
شاید این موارد را بتوان از مهم ترین موارد جراحی زیبایی و ترمیمی در زنان دانست که به تعداد زیاد و هر روز در مراکز مختلف در سراسر کشور در حال انجام است. به عنوان مثال عمل زیبایی و ترمیمی لابیاپلاستی که به کوچک کردن و هم اندازه کردن لابیاها (لب های بزرگ آلت تناسلی زنانه) گفته می شود چندین سال است که در تعداد زیاد و با کیفیت بسیار بالا در مراکز و کلینیک های مختلف انجام می شود.
جوانسازی واژن هم در مورد زنانی که بر اثر زایمان های مکرر و همچنین افزایش سن دچار شل شدگی و افتادگی واژن خود شده اند نوعی از جراحی زیبایی و ترمیمی در زنان است که برای تنگ کردن واژن و سفت شدن آن انجام می شود. پس از این عمل ترمیمی، واژن سفت و تنگ تر شده و در لذت جنسی زنان و رسیدن به ارگاسم به شدت به آنها کمک خواهد کرد.
جراحی زیبایی و ترمیمی در زنان می تواند به راحتی و به خوبی بسیاری از مشکلاتی را که سبب دغدغه های فراوان در آنها شده است را رفع نماید.

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button