جراحی زيبايی واژن

برداشتن رحم در سن پایین
برداشتن رحم در سن پایین
آذر ۹, ۱۳۹۶
چگونه می توان با کمک لیزر واژن را تنگ کرد
چگونه می توان با کمک لیزر واژن را تنگ کرد
آذر ۱۳, ۱۳۹۶
جراحی زيبايی واژن

جراحی زيبايی واژن

یکی از جراحی هایی که این روز ها بسیار انجام می شود ، جراحی زيبايی واژن می باشد. این جراحی مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته است و بسیاری از خانم ها این عمل را در انواع متفاوت انجام می دهند.

بسیاری از خانم های ایرانی به دلیل سبک زندگی و عادات غذایی شان در سنین بیش از ۳۰ سال با کاهش میزان هورمون های پروژسترون و استروژن مواجه می شوند و با مشکلاتی از جمله شل شدن واژن و افتادگی آن و … مواجه می شوند.

 

جراحی زيبايی واژن

جراحی زيبايی واژن

 

یکی دیگر از مسائل ناشی از کمبود این هورمون ها، کم شدن حجم لب های واژن و بخش خارجی ناحیه تناسلی می باشد که در پی بروز این مسائل، زندگی زناشویی شان تحت تاثیر قرار می گیرد و بعد از آن بیشتر خانم ها دچار افسردگی و روان پریشی می شوند، که برای درمان این موارد خانم ها می توانند جراحی زیبایی واژن را در پیش بگیرند.

قطع شدن همیشگی قاعدگی در خانم ها را یائسگی می گویند این پدیده معمولا در سنین ۵۲ سالگی و بیشتر اتفاق می افتد که در پی این امر ساخت و تولید استروژن کم و در برخی مواقع به کل قطع می شود.

جراح و متخصص زنان و زایمان

خانم دکتر فاطمه خانی زاده جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی ، با ارائه خدمات جراحی زیبایی واژن اطلاعاتی درباره ی انواع روش های زیبایی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

طبق نظرات تخصصی ایشان ، سنین رسیدن به یائسگی به دلیل ویژگی های تخمدان توکسیک جلو افتاده به گونه ای که افراد در سنین کمتر از ۵۱ سال شاهد نشانه های آن می باشند.

واژینوپلاستی

در برخی مواقع با بالا رفتن سن امکان دارد پس از زایمان واژن گشاد شود. در این شرایط با انجام جراحی واژینوپلاستی می توان این مشکل را برطرف کرد.

لابیاپلاستی

لابیلاپلاستی، جراحی پلاستیک است که بر روی لابیا یا همان لب های اطراف واژن ، انجام می شود. این جراحی بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اندام تناسلی خانم ها انجام می شود، همچنین این جراحی برای تغییر اندازه و شکل لابیا صورت می گیرد و منجر به کوچک تر شدن یا اصلاح تقارن بین آن ها صورت می گیرد.

نکاتی که قبل از انجام این جراحی باید بدانید

  • رنگ تیره یا وجود چین و چروک در قسمت خارجی واژن طبیعی می باشد و به خود ارضایی و تغذیه ربطی ندارد .
  • سایز لب های کوچک یا لابیاها رابطه ای با میل جنسی ندارند، همچنین عدم تقارن آن ها به شکل ناچیزی، معمولی و طبیعی می باشد.
  • ناحیه تناسلی خود را با دیگران مقایسه نکنید به ویژه پورن استارها.

 

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر فاطمه خانی زاده
دکتر فاطمه خانی زاده
متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button