بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

نکاتی در خصوص لابیاپلاستی دکتر فاطمه خانی زاده
نکاتی در خصوص لابیاپلاستی
مرداد ۱۰, ۱۳۹۸
بهترین جراح زیبایی زنان در تهران دکتر فاطمه خانی زاده

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران : در این مقاله در خصوص ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در تهران توضیحاتی رائه می نماییم. با افزایش سن، بعضی از خانم ها برای انجام عمل های زیبایی در حوزه تخصصی جراح زیبایی زنان مبادرت می ورزند.

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران دکتر فاطمه خانی زاده

اغلب یکی از سؤالاتی که مطرح می باشد این است که بهترین جراح زیبایی زنان در تهران کیست؟ به منظور انجام جراحی نزد چه کسی مراجعه نماییم و چگونه بفهمیم که نتایج عمل مطلوب و مطابق میل ما خواهد شد یا خیر؟ این ابهامات به ویژه در شهرهای بزرگی نظیر تهران که نسبت به سایر شهرها تعداد جراحان زیبایی بیشتری دارد می تواند موجب سردرگمی افراد شود و از آنجایی که بسیاری از زنان برای انجام این عمل ها حتی از شهرهای دیگر به تهران می آیند این پرسش مطرح می شود که بهترین جراح زیبایی زنان در تهران چه کسی است؟

در این مقاله سعی شده است به این سؤال پاسخ کامل و دقیقی داده شود. در ابتدا به انواع گوناگون عمل های زیبایی زنان اشاره می کنیم. سپس در ادامه به ذکر معیارهایی که بهترین جراح زیبایی زنان در تهران باید داشته باشد می پردازیم.

انواع عمل های زیبایی زنان

هم اکنون بسیاری از خانم ها مایلند عمل های زیبایی گوناگونی در قسمت واژن خود انجام دهند. به علت تخصصی که متخصصان زنان در این زمینه دارند این جراحی ها اغلب به وسیله این پزشکان انجام می شود. در برخی موارد هم فرد بعد از انجام یک عمل ناموفق توسط سایر پزشکان مجبور می شود نزد جراح و متخصص زنان مراجعه نموده و جراحی ناموفق پیشین را اصلاح نماید.

از جمله مهمترین عمل های زیبایی که در حال حاضر در حوزه زنان صورت می گیرد می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

جراحی واژینوپلاستی

عمل واژینوپلاستی، یک جراحی ترمیمی می باشد که هدف آن زیباسازی، ترمیم و تنگ کردن واژن است. باید گفت در کنار این جراحی می توان همزمان جراحی لابیاپلاستی را نیز انجام داد.

لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن یکی از پرطرفدارترین و پرتقاضاترین عمل های زیبایی زنان محسوب می گردد. هم اکنون نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا زنان به منظور داشتن واژنی زیبا و متناسب لابیاپلاستی انجام می دهند. این جراحی با کاهش سایز لابیاهای مینور همراه است. بدین جهت که تعداد عصب های جنسی در لابیا مینور بسیار کم می باشد، این جراحی در لذت جنسی زنان خللی ایجاد نخواهد کرد. باید گفت زیبا شدن واژن باعث افزایش اعتماد به نفس زنان در روابط جنسی و بهبود آن می شود.

تزریق چربی به واژن

جوانسازی واژن با تزریق چربی، جزو عمل هایی است که برای زیباسازی و یا افزایش حجم واژن به ویژه در اشخاص لاغر استفاده می شود. این عمل ها موجب جوانسازی و نشاط هر چه بیشتر واژن می شود. لازم به ذکر است چربی در این شیوه به لابیا ماژور تزریق می شود.

روشن سازی واژن

تیرگی واژن به دلایل متعددی می تواند ایجاد یا تشدید شود. روشن سازی واژن از طریق شیوه های مختلفی انجام می شود؛ ولی هم اکنون کربوکسی تراپی یکی از مناسب ترین روش های روشن سازی واژن می باشد.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در تهران : اینک به این مسئله می پردازیم که چگونه از بین متخصصان موجود در شهر تهران، بهترین جراح زیبایی زنان را انتخاب نماییم. از جمله مهم ترین معیار و فاکتورهایی که در تعیین یک پزشک ماهر برای جراحی زیبایی می بایست مورد توجه قرار گیرند به شرح ذیل می باشد:

میزان تسلط و مهارت

باید گفت مهم ترین مسئله در عمل های زیبایی این است که نتیجه جراحی مطلوب و رضایت بخش باشد. جهت اطمینان از این مورد میتوانید از پزشک خود تقاضا کنید نمونه کارهای قبلی خود را به شما نشان دهند. این امر موجب می شود با خیالی آسوده و بدون استرس جراحی مورد نظر خود را انجام دهید؛ به ویژه زمانی که متخصص نمونه کارهای گوناگونی را از قبل و بعد عمل به شما نشان دهد.

تجربه جراح

در صورتی که فردی را می شناسید که قبلاً توسط پزشک انتخابی شما عمل کرده نظر وی را جویا شوید و ببینید آیا از نتیجه جراحی خود رضایت داشته یا خیر؟ درست است که با نظر یک فرد نمیتوان نتیجه درستی اخذ نمود ولی در هر صورت این مسئله می تواند شما را نسبت به نتیجه عمل خوش بین کند.

نظرات مراجعه کنندگان حاضر در مطب

می توان با توجه به میزان رضایت مراجعه کنندگان در مطب، در خصوص این که آیا آن متخصص، پزشک مورد نظر شما هست یا خیر نتیجه گیری نمود. در زمانی که منتظر ورود به مطب هستید نظر سایر مراجعه کنندگان را جویا شوید.

تضمین نتیجه جراحی

در جراحی های زیبایی واژن نیز همانند هر عمل دیگری این احتمال وجود دارد که نتیجه مورد نظرشما محقق نشود. به این اطمینان برسید که پزشک شما به کار خود متعهد بوده و در صورت بروز هر مشکلی آن را برای شما برطرف می نماید. در این خصوص با جراح خود صحبت نموده و نظر وی را نیز بپرسید.

تکنولوژی و دستگاه های جدید

در دنیای امروزی یکی از مهم ترین مسئله ای که می بایست بدان توجه نمود این است که جدیدترین و به روزترین دستگاه ها برای انجام جراحی های زیبایی مورد استفاده قرار گیرد. به این اطمینان برسید که متخصص شما از این دستگاه ها استفاده می نماید.

هزینه جراحی

قطعاً یکی دیگر از فاکتورهای مؤثر و مهم در عمل های زیبایی، هزینه آنها می باشد. توصیه می شود در این خصوص اطلاعات کاملی کسب نمایید و با دید باز برای جراحی زیبایی اقدام نمایید.

 

 

 

دکتر فاطمه خانی زاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button